Skip to content

про компанію

Традиції сумського машинобудування беруть початок з 1896 року - саме з цього часу починається історія міста Суми як великого центра насособудування Східної Європи. Таким чином, були створені всі передумови для становлення та успішного розвитку компанії “Сумська насосна техніка”.

Сьогодні СНТ виробляє насоси для всіх галузей промисловості. На підприємстві запровадПЕно повний цикл виробництва від проектування до поставки насосів і гідравлічних систем.

Робота компанії базується на дотриманні концепції руху, в основі котрої лежать принципи розвитку та вдосконалення.

Ми вдосконалюємо наші можливості, збільшуємо виробничі потужності, розвиваємо технології виробництва.

Цінності

Інноваційний рух

“Сумська насосна техніка” постійно вдосконалює виробничі процеси та впроваджує нові технології для досягнення високої якості своєї продукції.

Бездоганна репутація

Саме бездоганна ділова репутація дозволяє компанії будувати довгострокові партнерські відносини з провідними підприємствами теплоенергетичної, газо- та нафтопереробної галузей, металургії, гірничодобувної промисловості, житлово-комунального господарства, а географія поставок компанії охоплює майже всі країни Східної Європи та Центральної Азії.

Якість. Сервіс

Система менеджменту якості компанії сертифікована відповідно до стандарту ISO 9001:2015. Контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва — від отримання заготовки до виходу насоса. Продукція СНТ сертифікована системою сертифікації «УкрСЕПРО» та відповідає відповідним технічним регламентам замовників.

СНТ забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування, поставку запасних частин та пристосувань для монтажу та ремонту ущільнень.

Командна робота

Перевагою співпраці з нами є повна технічна підтримка виконання замовлення, котра включає не лише виготовлення та поставку готової продукції, але й шеф-нагляд, післягарантійне обслуговування та технічне консультування, ідентифікацію та узгодження запасних частин за ескізами замовника.

Власні розробки

Впровадженням останніх наукових досягнень, роботою над власними винаходами та модернізацією продукції займається команда конструкторського бюро та лабораторії випробувань (підрозділ, котрий займається випробуваннями).

Висока швидкість прийняття рішень

Детально відпрацьовані процеси роботи компанії від прийняття замовлення до поставки продукції дозволяють виконувати навіть складні проекти в максимально короткий термін.

Географія поставок

Географія поставок продукції “Сумської насосної техніки” постійно розширюється. Насоси компанії обирають відомі компанії України, Казахстану, Азербайджану, Узбекістану, Молдови, Білорусі, Грузії та інших країн Східної Європи та Центральної Азії.

Нашими замовниками є підприємства теплоенергетичної, газо- і нафтопереробної галузі, металургії, гірничодобувної промисловості, житлово-комунального господарства.

наші клієнти